آخرین اخبار و تکنولوژی روز دنیا

افزوده شدن قابلیت تماس تصویری به تلگرام

تلگرام

بازدیدها: 6

تلگرام به خاطر محبوبیت خود به یکی از پیامرسان های دنیا تبدیل شده است و شاید تنها نقطه ضعف آن عدم امکان تماس تصویری باشد.

تماس صوتی اولین قابلیتی بود که از سه سال پیش به این پیامرسان افزوده شد اما از تماس تصویری خبری نبود. اما حالا به نظر میرسد که قراره قابلیت تماس تصویری نیز به این پیامرسان افزوده گردد.

تعدادی از کاربران در توییتر مدعی شده اند که امکان تماس تصویری به نسخه بتا این پیامرسان اضافه گردیده است و با تغییر چند گزینه می توان به آن دسترسی داشت.

کاربران آیفون برای دسترسی به این قابلیت باید تلگرام ۶.۳ بتا را از طریق TestFlight اپ استور دریافت کرده و سپس با ۱۰ بار ضربه متوالی روی آیکون تنظیمات در گوشه پایین، منوی Debug را فعال کنند. در ادامه با فعال کردن گزینه Experimental Feature آیکون تماس تصویری در پروفایل مخاطبین ظاهر خواهد شد.

در حال حاضر امکان تماس دو نفره می باشد که هر دو نفر باید طبق روش گفته شده این موارد رو فعال کنند.

تلگرام در سالهای اخیر به یکی از پیامرسانهای محبوب تبدیل شده است که کاربر پسند بودن و ابزارهای محبوب ان را به بیش از 500 میلیون کاربر تبدیل کرده است.

با این وجود هنوز فاصله زیادی با رسیدن به رقبایش دارد؛ برای مثال واتس‌اپ و پیام‌رسان گوگل به ترتیب ۵ و ۱ میلیارد کاربر دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *