بازدیدها: 122

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://digiwalmart.com.

دیجی والمارت یک پلتفرم فروشگاهی هست با هدف فروش محصولات توسط فروشندگان سراسر ایران طبق قانون جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دیجی‌ والمارت اقدام کند.
طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط دیجی والمارت از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا فروشندگانی در سراسر ایران با دیجی‌ والمارت همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت دیجی والمارت عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط دیجی والمارت بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

امکان ایجاد و درج محصولات مختلف و قابل ارائه در این وب سایت فراهم است و هر کاربری که محصول یا کالایی قابل عرضه دارد می تواند در این وب سایت به فروش برساند.

فروشنده متعهد به رعایت کلیه الزامات مربوط به فروش کالا و محصولات می باشد و متعهد میگردد کلیه محصولات رو به صورت کامل همراه با عکس محصولات به همراه قیمت آنها درج و بارگذاری نماید و همچنین ملزم به ارسال محصول دقیقا منطبق بر آنچه که در عکس و توضیحات درج نموده می باشد و دیجی والمارت متعهد میگردد در صورت عدم رعایت موارد فوق الذکر و اعتراض خریدار و اثبات این موضوع، وجه پرداختی رو به خریدار عودت نماید. و فروشنده حق هیچ گونه اعتراضی در این زمینه نخواهد داشت.

دیجی والمارت بر خود لازم می داند از فروش هر کالا توسط فروشندگان تا 10 درصد کارمزد اخذ نماید.

ارتباطات

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دیجی‌ والمارت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به دیجی والمارت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دیجی والمارت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد دیجی‌ والمارت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دیجی‌والمارت را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های حفظ حریم شخصی

دیجی‌ والمارت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
دیجی والمارت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دیجی والمارت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.digiwalmart.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف ایمیل تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. دیجی‌ والمارت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.